
Втулки стаб. VW T5 задн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600690997
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW T5 задн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
Номер деталі 26541, призначена для AUDI, VW, VW T5, TRANSPORTER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x45x40мм., орієнтовна вага - 0,04800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26541 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 27 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
