
Сайлентблок важеля VW T5, MULTIVAN передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600690998
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW T5, MULTIVAN передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 26573, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,26500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26573 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
