
Втулка стабілізатора AUDI A1, SEAT TOLEDO IV, SKODA RAPID, VW POLO 99- перед. міст (Вир-во FEBI)
270 ₴
- В наявності
- Код: 4600690999
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора AUDI A1, SEAT TOLEDO IV, SKODA RAPID, VW POLO 99- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 27642, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,03700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27642 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, A1, Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
