
Тяга стаб. VW задн. (Вир-во Febi)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4600691000
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 27854, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x280x30мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27854 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
