
Сайлентблок важеля SKODA FABIA I-II, YETI, VW CADDY III, GOLF V-VI 99 перед. міст (Вир-во FEBI)
380 ₴
- В наявності
- Код: 4600691001
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SKODA FABIA I-II, YETI, VW CADDY III, GOLF V-VI 99 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 31253, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x50мм., орієнтовна вага - 0,11800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31253 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Fox, Polo, Roomster, Cordoba, Touran, Fabia, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
