Подушка КПП з обох боків Audi (вир-во FEBI)
Номер деталі 19802, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,55800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19802 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

