
Втулки стаб. AUDI A3, TT, SKODA OCTAVIA, VW GOLF IV (97-) передн. вісь (Вир-во Febi)
280 ₴
- В наявності
- Код: 4600691004
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. AUDI A3, TT, SKODA OCTAVIA, VW GOLF IV (97-) передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 22794, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x25мм., орієнтовна вага - 0,02900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22794 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02900 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
