
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT LEON, VW TIGUAN 03-перед. міст (Вир-во FEBI)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600691005
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора AUDI A3, Q3, SEAT LEON, VW TIGUAN 03-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24122, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x360x70мм., орієнтовна вага - 0,44500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24122 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 335 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44500 кг |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
