
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT 91-00 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
550 ₴
- В наявності
- Код: 4600691010
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT 91-00 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 11500, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x80x45мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11500 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 26 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
