
Підшипник валу кард. FORD КПП (вир-во FEBI)
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 4600691014
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник валу кард. FORD КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 18301, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x200x60мм., орієнтовна вага - 0,89000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18301 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴
