
Тяга стабілізатора FORD C-MAX I-II, FOCUS I-III, MAZDA 3,5 03- перед. міст (Вир-во FEBI)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600691017
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора FORD C-MAX I-II, FOCUS I-III, MAZDA 3,5 03- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22408, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x320x50мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22408 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 298 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
