
Втулка стабілізатора FORD MONDEO III 00-07 перед. міст (Вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 4600691018
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD MONDEO III 00-07 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24219, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x45x40мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24219 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
