
Тяга стаб. FORD передн. (Вир-во FEBI)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4600691020
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. FORD передн. (Вир-во FEBI)
Номер деталі 27524, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x330x35мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27524 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
