
Тяга стаб. RENAULT KANGOO передн. (Вир-во Febi)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600691022
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. RENAULT KANGOO передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21015, призначена для Renault, Kangoo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x310x30мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21015 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
