
Опора кульова RENAULT LAGUNA (01-) передн. (Вир-во Febi)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600691024
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова RENAULT LAGUNA (01-) передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22265, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,73500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22265 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
