Опора кульова RENAULT MASTER (00-) (Вир-во Febi)
Номер деталі 22710, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,55500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22710 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

