
Сайлентблок балки RENAULT KANGOO (97-) задн. вісь (Вир-во Febi)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600691027
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки RENAULT KANGOO (97-) задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 23777, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23777 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
