
Подушка двигуна праворуч Ope Vivarol; Renault Trafic (вир-во FEBI)
2 590 ₴
- В наявності
- Код: 4600691028
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна праворуч Ope Vivarol; Renault Trafic (вир-во FEBI)
Номер деталі 31417, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x250x140мм., орієнтовна вага - 1,57000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31417 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.57000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴
