
Сайлентблок ресори PEUGEOT BOXER, CITROEN JUMPER задн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600691031
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори PEUGEOT BOXER, CITROEN JUMPER задн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12763, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12763 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
