
Сайлентблок важеля PEUGEOT 605 задн. вісь, верхн. внутр. (Вир-во Febi)
470 ₴
- В наявності
- Код: 4600691032
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля PEUGEOT 605 задн. вісь, верхн. внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10816, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x45x40мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10816 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
