
Втулки стаб. CITROEN BERLINGO передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
340 ₴
- В наявності
- Код: 4600691033
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. CITROEN BERLINGO передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21818, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x45x45мм., орієнтовна вага - 0,09600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21818 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
