
Важіль підвіски PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO (96-) лев. (Вир-во Febi)
3 540 ₴
- В наявності
- Код: 4600691036
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO (96-) лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12044, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 360x465x100мм., орієнтовна вага - 4,46000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12044 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Лита сталь |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Лівий |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.46000 кг |
| Ширина | 465 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴
