
Втулка, балка мосту CITROEN \ PEUGEOT (Вир-во Febi)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600691038
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка, балка мосту CITROEN \ PEUGEOT (Вир-во Febi)
Номер деталі 12368, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12368 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
