
Опора кульова HYUNDAI (Вир-во Febi)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600691040
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HYUNDAI (Вир-во Febi)
Номер деталі 26301, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x55мм., орієнтовна вага - 0,42500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26301 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | Зі стопорним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
