
Втулка стабілізатора MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) задня вісь, внутр. (Вир-во Febi)
270 ₴
- В наявності
- Код: 4600691042
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) задня вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11864, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x35мм., орієнтовна вага - 0,03300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11864 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03300 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
