
Накінечник тяги керма. AUDI A4, A6, VW PASSAT (97-) (Вир-во Febi)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600691049
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. AUDI A4, A6, VW PASSAT (97-) (Вир-во Febi)
Номер деталі 22044, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22044 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, Passat, A4 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
