
Втулки стаб. RENAULT CLIO передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600691053
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. RENAULT CLIO передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12372, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x50мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12372 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 41.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
