Сайлентблок важеля HONDA CIVIC IV-V, HR-V 87 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17839, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17839 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 23 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, HR-V, Logo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

