
Сайлентблок балки SKODA OCTAVIA, VW BORA, GOLF (00-05) задн. вісь (Вир-во Febi)
830 ₴
- В наявності
- Код: 4600691060
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки SKODA OCTAVIA, VW BORA, GOLF (00-05) задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 19928, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x90мм., орієнтовна вага - 0,63900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19928 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63900 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
