
Сайлентблок важеля VW PASSAT передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 4600691061
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW PASSAT передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 30691, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x65мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30691 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Діаметр зовнішній | 79 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴
