
Сайлентблок важеля OPEL VECTRA C задн. вісь, (Вир-во Febi)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600691063
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL VECTRA C задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 24221, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x60x45мм., орієнтовна вага - 0,13400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24221 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
