
Накінечник рульової тяги OPEL MOVANO, VIVARO RENAULT LAGUNA II 97- перед. міст ліворуч (Вр-во FEBI)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600691065
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги OPEL MOVANO, VIVARO RENAULT LAGUNA II 97- перед. міст ліворуч (Вр-во FEBI)
Номер деталі 21283, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x80мм., орієнтовна вага - 0,76000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21283 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76000 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
