
Сайлентблок важеля RENAULT MASTER вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600691067
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля RENAULT MASTER вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 24263, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,67400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24263 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 28 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
