
Важіль підвіски поперечний MAZDA задн. прав. (Вир-во Febi)
2 610 ₴
- В наявності
- Код: 4600691069
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний MAZDA задн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 23732, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x520x110мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23732 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴
