
Накінечник тяги керма. VW передн. лев. (Вир-во Febi)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600691075
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. VW передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19812, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x80мм., орієнтовна вага - 0,41200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19812 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41200 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
