
Сайлентблок важеля PEUGEOT 406 (-04) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600691080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля PEUGEOT 406 (-04) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11755, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x120x50мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11755 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 26 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
