
Накінечник тяги керма. MB (Вир-во Febi)
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 4600691083
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 4919, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x265x75мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4919 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴
