Муфта еластична валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 1743, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x240x50мм., орієнтовна вага - 0,89500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1743 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Довжина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

