
Втулки стаб. BMW (E30) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600691087
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. BMW (E30) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 1672, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,09200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1672 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09200 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
