Втулка балки AUDI 100 76-90 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1927, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x60мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1927 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

