
Подушка двигуна праворуч Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
3 010 ₴
- В наявності
- Код: 4600691095
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна праворуч Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 23020, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x260x140мм., орієнтовна вага - 2,08300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23020 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.08300 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴
