
Тяга керма. RENAULT (Вир-во Febi)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600691101
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. RENAULT (Вир-во Febi)
Номер деталі 27725, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x260x55мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27725 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan, Sandero |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
