
Важіль підвіски поперечний MAZDA (Вир-во Febi)
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 4600691104
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний MAZDA (Вир-во Febi)
Номер деталі 23313, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x425x85мм., орієнтовна вага - 2,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23313 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.30000 кг |
| Ширина | 425 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴
