
Важіль MAZDA 6 02-07 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
2 930 ₴
- В наявності
- Код: 4600691105
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MAZDA 6 02-07 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 23731, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x500x60мм., орієнтовна вага - 4,08900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23731 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.08900 кг |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴
