Втулки стаб. FORD ESCORT IV 86- (Вир-во Febi)
Номер деталі 9494, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x40мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9494 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

