
Важіль підвіски PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO (96-) прав. (Вир-во Febi)
3 740 ₴
- В наявності
- Код: 4600691164
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO (96-) прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12045, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x340x80мм., орієнтовна вага - 3,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12045 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Лита сталь |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.80000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴
