
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT (-00) передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600691173
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT (-00) передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 14739, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x50мм., орієнтовна вага - 0,16600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14739 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
