
Тяга стаб. CITROEN BERLINGO, C4 перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600691192
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. CITROEN BERLINGO, C4 перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
Номер деталі 19397, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x370x40мм., орієнтовна вага - 0,43500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19397 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 335 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | DS5, Grandland X, 307, 308, Grandland / Grandland X, Berlingo, RCZ, C4, Partner, Combo, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43500 кг |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
