
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT (00-) передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600691214
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD TRANSIT (00-) передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22153, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22153 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
