
Подушка двигуна ззаду знизу Nissan; Opel; Renault (вир-во FEBI)
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 4600691253
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна ззаду знизу Nissan; Opel; Renault (вир-во FEBI)
Номер деталі 31420, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x220x60мм., орієнтовна вага - 0,76800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31420 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴
